raz

Jaký je rozdíl mezi interní pamětí a úložištěm USB?

Doplňuji:
V tabletu mi to pise interni pamet treba 2G a na ulozisti 2,44G na usb nic nemam pripojene ani nevim jestli to ma sofware nebo harware do ted jsem mel obyc.tel.

Odpovědi
Krakis

Interní paměť je to,co je uvnitř počítače (notebooku) např.harddisk.
A úložiště USB se připojuje na stejnojmenný port zvenčí počítače.Např­.externí disk nebo klíčenka.

anonym

Rozdílů je několik, pro tebe, jakožto uživatele, jsou podstatné dva – USB je mnohem pomalejší (pro čtení i zápis) a můžeš si ji ´odnést´ a připojit jinam.

postcd

Interní paměť bývá kus hardware – zabudovaná v telefonu. Externí úložiště to bývá něco co se připojuje. tady to bývá ta compact flash, super micro apod.

honza95454

Interni pamet (NAND) je prakticky nerozsiritelna pamet, na ktere je OS, vetsinou android. Tzv. uloziste je rozsiritelna pamet (micro sd karta).