pusinka50

Jaký je rozdíl mezi hodnocením : nové palce za odpovědi a nové užitečné odpovědi?

Mám třeba 100 udělených palců za odpověď a jen 1 užitečnou odpověď. To někdo hodnotí, jakým IQ disponují mé pokusy o radu, jak jsou dalece fundované?
Doplňuji:
Já jsem si to ve vyhledávači vyhledala, ale nějak jsem to nepochopila, proto jsem položila tu otázku znovu sem, víš:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Palec je 1 bod, užitečná odpověď je nominace, tj 5 bodů.
Doplňuji:
Raději už ani nepíši, že je všechno v nápovědě, neb někteří jsou přehnaně alergičtí na věcný odkaz na jasný manuál, jež je tu právě pro neznalé a tápající.

bolak

pusinka50: ad Dr.Bludička: bacha na něj, včera mu odešel jeden následovník tak láká do bažin…

anonym

Netušil jsem, že mne tak šmíruješ, leč zapomínáš, že když uživatel někoho zablokuje (např. david), tak se zákonitě sníži počet v profilu.
Není divu, že si alternativu, kdy je odejit překrucuješ pro své záště. Jak nízké a průhledné!
Malá technická!! Jaká je tvá reakce na vlastní otázku?

bolak

Nechápu, jak se ti tím že si david někoho zablokuje, může snížit počet následovníků. Jedině že bys myslel né „david“ ale „davida“ a tím uživatelem bys myslel sebe a mluvil o sobě ve třetí osobě. To by ovšem znamenalo že byste si s davidem mezi sebou vytvořili vzájemné pouto co se týče následování.

pusinka50

Dám si bacha:-) Teď ještě vědět, jestli jsem doktůrka zaujala svou očividnou chytrostí nebo svou utajovanou hloupostí.:-)

anonym

Ještě důležité doplnění – nominaci může udělit i tazatel, čímž ovšem uzamkne otázku pro další odpovídající.
Pakliže tak neučiní, program ji sám automaticky uzamkne (s podmínkou, že je nějaká rekce), cca po 10 kalendářních dnech.
Na slovenské verzi, vzhledem k minimílním aktivitám, je interval nastaven na cca 30 dní.

anonym

Bože,tak vzdělaný a takové hrubky školáka 5 třídy!

anonym

OK, aspoň to poslouží ostatním, co se teprve orientují, či zcela nepolíbeným nováčkům.

P.S. Hergot, sice na pověry a šarlatánství zásadně nevěřím, ale tentokrát mi ani můj racionální rozum nedokáže poskytnout vysvětlení podivuhodného jevu, kdy jsem se probudil s pocitem jakéhosi vzdáleně tajemného ponoukavého a telepatického hlasu. Chvíli jsem se snažil si uvědomit, co se to k sakru děje, než jsem rozeznal drobounké vlnění, jež vycházelo od NB a zřejmě potažmo z netu.
Tož jsem jej zapnul, abych zjistil, kdo mne to volá a ejhle, pár minut předtím bylo vloženo adresné doplnění otázky (v tuto nekřesťanskou hodinu 03.27), takže tímto potvrzuji zpětnou vazbu a pevně doufám, že budu moci konečně dospat.
P.P.S. Pusinko, tohle mi nedělej! Sice máš mámivý nick, ale vůbec nevím, co jsi zač a jaký čáry to tady zkoušíš!!
Slušní lidé mají v noci spát, teď abych si šel udělaz kafe, abych se vyprosti z tenat těhle čarodějnických přediv. Tfuj, tfuj!

pusinka50

Doktůrku, když jsi tak chytrý, jak podle písma vypadáš, mohlo by ti dojít, že pusinka neponocuje, ale dřepí v recepci na noční šichtě a nemá co na práci, tak celou noc datluje do ntb své chytré otázky a odpovědi na „odpovědích“.:-D
Vzhledem k tomu, že jsi mi zasel smítko podezření o mých spirituálních a čarodějnických schopnostech, zkouším ti poslat tuto zprávu, není sice včerejších mýtických 03.27 hod, je 03.57 hod, ale jestli tě to znovu zvedne ze spánku Orfeova, sděl mi toto, prosím, ať bez prodlení se přestanu ploužiti životem v nezajímavých zaměstnáních a začnu se zabývati magií hledajíce ve svém Čarodějnickém slabikáři další skrytá spirituální tajemství, neboť jak vidno, JSEM čarodějnice!! 🙂

manon

To nebyla telepatie, to jsi jen asi neodpojil před spaním všechny konektory, kterými jsi propojený se světem virtuální reality :)

bolak

Myslíš že je někde připojenej jako v Matrixu jo? :)) Těma přícuckama? :)

To by vysvětlovalo ty jeho náhlé transformace z Mr Hydea na Dr. Jekylla a naopak. A já měl vždycky za to, že to má nějakou sovislost s úplňkem.

manon

bolak: Představuji si síť drátků, zdířek, konektorů a pár blikajících světýlek :)

anonym

A jéje, kde je reakce k otázce?
Aha, to se jen závistivci a drbny montují do cizích dialogů, jež se jich vůbec netýkají.

bolak

hadice zapojeny?