fcoop

Jaký je rozdíl mezi Firefoxem 6.0 a..

Firefoxem 6.01? Už jsem opatrný,nedávno jsem si jak tele nainstaloval nový Fir a přišel o lištu Toolbar. Díky.

Hl. důvod dotazu – vyskočilo mi upozornění, spíše nabádání,abych si „narouboval“ poslední verzi.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou to bezpečnostní aktualizace, a opatrnost v tomto případě rozhodně není na místě.

===

Pro bezpečný pohyb na internetu vždy aktualizujte na nejnovější verzi prohlížeče.

Jako uživatel si rozdílu v setinových verzích ani nevšimnete.

Přesto staré verze obsahují známé bezpečnostní chyby které mohou být zneužity je tedy naprosto logické používat aktuální verzi s nejmenším počtem odhalených chyb.
Doplňuji:
Doplním odpověd, ano může se stát že s novou verzí firefoxu přestane fungovat některé rozšíření. To se vypne do doby než jej vývojář optimalizuje pro novou verzi kdy se doplněk sám aktualizuje a opět se zapne.