mosoj

Jaký je rozdíl mezi elektřinou a ženou ?

????????????????
Doplňuji:
Opravdu žádný !
Sáhneš kam nemáš a hned ji dostaneš !

Nejlepší odpověď
annas

Někdy žádný. Elektřina a žena nevypadnou, když si to přejeme. Nebo naopak – vypadnou, když si to nepřejeme.

Další odpovědi
rynek878

Často se stane,že dostaneš od nich ránu,kdy to nejméně čekáš.

ten který je

Je to jako s tou elektřinou.Žena je dobrý sluha ale zlý pán.;-)

FOG

Ono to zajiskri a pak Te svede.Nekdy i do zeme.

nabubindes

tys ještě neviděl ženskou nebo ses nesetkal s elektřinou??? aaaa, že by kilowaty