Jaký je rozdíl mezi Dobrovolnými hasiči a Profesionálními hasiči?

Mají nějaké rozdílné pravomoce?
Jaké číslo je na dobrovolné hasiče?
Kdy volat dobrovolné a kdy profesionální?

Nejlepší odpověď
salsa verde

mají rozdílné pravomoce. číslo na dobrovolné žádné ofic není. vždy se volají profi – 150. až profi si případně sami zavolají na pomoc dobrovolné. profi hasiči jsou státní zaměstnanci. dobrovolní jsou zaměstnáni ve svých běžných profesích -kdekoliv.

Další odpovědi
led

Dobrovolní hasiči – sú hlavne na preventívu. Prirodzene, keď treba idú aj na zásahy.

Profesionálni hasiči – je zamestnanie za plat. Patria do zväzku záchranných služieb. Podliehajú pod Ministerstvo vnútra.

Dobrovolní hasiči – vykonávajú činnosť vo svojom voľne, dostávajú malú odmenu. Telefon má riadne číslo, nie skrátené. Okrem iného vykonávajú požiarnu asistenčnú službu pri kultúrnych podujatiach, čím uvoľňujú profesionálov na zásahy. Podliehajú pod obce.

Bunnik

Dobrovolný mužou, profesionální musej :))