quentos

Jaký je rozdíl mezi červenou a bílou kytičkou ve statusu uživatele ICQ?

Jsem čerstvým uživatelem ICQ a tohle je pro mě záhada. S (ne)bytím online daného uživatele to nesouvisí – všichni v adresáři jsou momentálně offline bez ohledu na barvu kytičky. Co její barva tedy naznačuje?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Už je to dlouho co jsem používal icq, tak jen to co vzpomenu.
bílá-nejsi autorizován a tudíž ti je prd po tom, jestli je on nebo off.
zelená je online a jsi autorizován.
červená-je off