nighe

Jaký je rozdíl mezi Ccleanerem a Defragglerem?

Jsou to programy, ktere pracuji na stejnem principu a vycisti pocitac? Nebo je v nich nejaky veci rozdil?Je dobre mit v pc i defraggler i Cleaner nebo staci jedno z toho?

Nejlepší odpověď
gecco

Ccleaner – čistič… Vyčistí ti počítač od balastu nashromážděného browsdáním, v dalších nastaveních (možnostech) můžeš pročistit registry, editovat StartUp, myzat disky…
Defraggler naproti tomu defragmentuje disk (´spojuje´ fragmenty souborů)…
___
Je dobré mít oba programy (nebo jejich obdoby).