Jaký je rozdíl mezi boby a pekáčem?

Nejlepší odpověď
panenka

boby jsou umělé sáně a pekáč je kulatá umělá hmota s držadlem

Další odpovědi
Milda 123456

Dobrý den. Rozdíl mezi boby a pekáčem je v provedení. Boby jsou opatřeny bruslařskými noži. Jako malé děti jsme ze starých bruslí demontovaly nože a přidělávaly je ke kusu prkna, který měl polstrované sedátko a na straně z pevného provazu dvě ucha k přidržování. Profesionální bob je dvoumístný nebo čtyřmístný. Jde o druh sportu – jízda na bobu.
Pekáčem se myslí obyčejné dětské umělohmotné boby podobné právě pekáči. Jsou buď červené, ale viděl jsem je i modré. To je tak asi k Vašemu dotazu.

Marky71

Pro mě jsou to synonyma…říkali jsme tomu tak i tak a měli jsme na mysli vždy totéž:-)