hubickova

Jaký je rozdíl mezi baterií do mobilů LION a LIPOL? doufám,že je to napsaný dobře

Mám v telefonu baterii Lion a potřebuji novou a našla jsem tu samou,jen je napsaný Lipol.V čem je rozdíl a co stane,když do telefonu dám Lipol?

Nejlepší odpověď
briketka10

baterie Li – Pol jsou lepší než Li – lon

Čím jsou typické

extrémně nízkou hmotností
rychlým nabíjením a nízkým samovybíjením
lepším chodem v nízkých teplotách
pro dobíjení je třeba vlastnit originální nabíječku (je běžně součástí balení)
jsou určeny pro špičkové ultrabooky, mobilní telefony a tablety..

http://www.oka­y.cz/slovnik-pojmu/li-pol/#utm_source=ad­words&utm_medi­um=cpc&utm_cam­paign=Slovnik_poj­mu_vse&utm_con­tent=lipol&no­pop

Další odpovědi
gecco

Z hlediska uživatele mezi nimi není rozdíl žádný – baterie jsou bez problémů záměnné.
😉

zelí

Li Pol jsou novější a vyvinuté z Li ion.

Emefej

Rozdíl je v použité technologii. Pro uživatele se nic nemění.