Jaký je rozdíl mezi agilním a aktivním?

Nejlepší odpověď
fcoop

Malinký rozdíl tu je.Aktivní – není třeba vysvětlovat a agilní:
Definice výrazu agilni:

Agility (anglicky hbitost) je sport se psy, závod podobný koňskému parkuru. Vznikl okolo roku 1978 v Anglii­..(Net)

Tedy hbitý,čilý,vždy připraven.

Další odpovědi
beer

Taky bych viděl malý rozdílek – aktivní je podle slovníku činný, výkonný. Agilní pak čilý, aktivní, horlivý, činorodý – zkrátka agilní je ještě aktivnější ))

Děda Louda

Aktivní = činný, výkonný

Agilní = čilý, horlivý

Slovník cizích slov

hanulka11

myslím, že rozdíl není žádný, protože agilní je aktivní, činorodý