amigo

jaký je rozdíl?

mezi VYTVOŘIT BITOVOU KOPII SYSTÉMU a
VYTVOŘIT DISK PRO OPRAVU SYSTÉMU
a které z nich je potřeba mít v záloze na CD, v případě nějakého „selhání“ PC?

Nejlepší odpověď
Hlada

Mohl jste napsat, odkud ty pojmy máte. Předpokládám, že z nějakého zálohovacího programu. Tam by měly být také vysvětlené. Pod pojmem Disk pro opravu systému rozumím instalačku, která opraví systém bez nutnosti přeinstalovávat programy. Něco jako volba R při instalaci XP. Objem dat je malý, většinou nepomůže. Bitová kopie je kopie celého disku, většinou s volitelnou mírou komprese. Vzhledem k tomu, že jsou dneska externí disky levné, je výhodnější mít v záloze bitovou kopii a v případě poruchy zkopírovat celý disk.