aruallaf

Jaký je problém s tímto inzerátem?

Podávala jsem inzerát na Seznamku na Seznamu, ale nechce mi to ten inzerát vůbec přijmout, v čem je problém: Ahoj, je mi 13 hledám kluka (do 15), kterej by mi byl oporou a byl alespoň trochu hezkej. Kterej by mě rozesmál a třeba i rozplakal. Já si myslím, že nejsem ošklivá a dokážu pomoct s problémy, když je to potřeba. Ozvi se
Doplňuji:
Tak dekuji, problem vyresen…po nejake dobe uz to ten inzerat prijalo, a pokud jde o vek, tak inzeraty podavaji i mladsi. Na toto jsem se nikoho neptala.

Nejlepší odpověď
badisko

zadnej nebude to spise technickeho razu?…co ti to pise ?nebo kde je problem povidej …

Další odpovědi
autacek

Možná bude problém ve věku, není v podmínkách 15 let ?

anonym

Milá slečno, tak se podívej do volby věku při vyhledávání případných partnerů. Jasně je uveden nejnižší věk jak pro muže, tak pro ženy 15 let. I tento věk neberu jako vhodný pro inzerci. Je příliš nízký a tudíž nesmyslný.
Hledat si partnera prostřednictvím inzerátu by měla být spíše možnost pro osoby velmi pracovně vytížené nebo neschopné uspět v běžném životě z nedostatku příležitostí nebo jiných možností.
Nezlob se, ale pokud nemáš kluka ve 13 letech, tak to není žádná životní tragédie a mohu ti říct, že to není ani smůla. Proč máš pocit, že o něco přicházíš?
Věnuj se škole a učení, tohle se ti v současné době vyplatí víc, než přemýšlet o inzerátech.

marci1

Tvůj inzerát tam je. Chtěla jsem se podívat od kolika let ta Seznamka je, myslela jsem si, že od 15 let.http://sez­namka.lide.cz/da­te.fcgi

MrGandy

Milá ocko, pokud jste se v tomto věku věnovala škole a učení a tohle šlo mimo vás, tak jste asi neprožila normální dětství, ke kterému toto samozřejmě patří. Možná to je důvod, proč tu máte zlatý „odznak“ a tudíž čas se tolik vypisovat u počítače…