Pokročilý

Jaký je problém s tímto inzerátem?

Podávala jsem inzerát na Seznamku na Seznamu, ale nechce mi to ten inzerát vůbec přijmout, v čem je problém: Ahoj, je mi 13 hledám kluka (do 15), kterej by mi byl oporou a byl alespoň trochu hezkej. Kterej by mě rozesmál a třeba i rozplakal. Já si myslím, že nejsem ošklivá a dokážu pomoct s problémy, když je to potřeba. Ozvi se
Doplňuji:
Tak dekuji, problem vyresen...po nejake dobe uz to ten inzerat prijalo, a pokud jde o vek, tak inzeraty podavaji i mladsi. Na toto jsem se nikoho neptala.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

zadnej nebude to spise technickeho razu?...co ti to pise ?nebo kde je problem povidej ...

Další odpovědi:

Bronzový

Možná bude problém ve věku, není v podmínkách 15 let ?

Milá slečno, tak se podívej do volby věku při vyhledávání případných partnerů. Jasně je uveden nejnižší věk jak pro muže, tak pro ženy 15 let. I tento věk neberu jako vhodný pro inzerci. Je příliš nízký a tudíž nesmyslný.
Hledat si partnera prostřednictvím inzerátu by měla být spíše možnost pro osoby velmi pracovně vytížené nebo neschopné uspět v běžném životě z nedostatku příležitostí nebo jiných možností.
Nezlob se, ale pokud nemáš kluka ve 13 letech, tak to není žádná životní tragédie a mohu ti říct, že to není ani smůla. Proč máš pocit, že o něco přicházíš?
Věnuj se škole a učení, tohle se ti v současné době vyplatí víc, než přemýšlet o inzerátech.

Zlatý

Tvůj inzerát tam je. Chtěla jsem se podívat od kolika let ta Seznamka je, myslela jsem si, že od 15 let.http://seznamka.lide.cz/…

Pokročilý

Milá ocko, pokud jste se v tomto věku věnovala škole a učení a tohle šlo mimo vás, tak jste asi neprožila normální dětství, ke kterému toto samozřejmě patří. Možná to je důvod, proč tu máte zlatý "odznak" a tudíž čas se tolik vypisovat u počítače....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.