Jaký je pro vás nejobtížnější jazykolam?

nejobtížnější jazykolam? Pro mne je dost obtížné říct 3 za sebou a rychle:„V roli lorda Rolfa hrál Vladimír Leraus.“

Nejlepší odpověď
Miroslavst

už sa ty husiatka cez tu škriekopu preškobrtali.

A dobrý bylo, že jsem znal řidiče autobusu, který se jmenoval: Jiří Rojar

No a další od babičky je: Chodí pán po kostole pekne vyrukavičkovaný.

Další odpovědi
lejla37

na cvičišti piští čtyři svišti

pastaB

POMERANČSNĚDL

anonym

Strc prst skrz krk.

Michal

Takových krásných hříček je plno:.třista třiatřicet ap. Chvála češtině. Naolejuje Julie olejem z olejničky tu mařinu,nebo nanaolejuje.Pak si to budu muset naolejovat sám.Já mám také problémy s tím co máte vy.

mp4

Mě dělá dost problémy „žene se ze Žacléře“ zvláště pokud to řekne vícekrát.

lorja

Pštros s pštrosicí a pštrosíčaty mi dal zabrat a to i v písemné podobě.
Taky mi chvilku trvalo než jsem se naučila jméno autobusové zastávky Ahepjukova.