Avatar uživatele
klumprt

Jaký je přínos multikulturalismu pro společnost ?

Kromě jakési „pestrosti“. Mně nevadí potkávat na ulici lidi různé barvy pleti, rozmanitého odění, jazyka atd. Tomu se v žádném případě nebráním. Ovšem nevím proč by se tato pestrost měla podporovat, obdivovat nebo dokonce vyžadovat. Co nám přinese po stránce ekonomické, politické, sociální? V čem spočívá její nebezpečí domnělé nebo skutečné, to se můžeme dočíst ve spoustě zdrojů. Ale ještě mi nikdo nevysvětlil, čím jsou rizika vyvážena natolik, aby bylo na místě směs odlišných kultur u nás pěstovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? carpediem, gecco před 3454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Žádný, pouze živý etnickou, rasovou a náboženskou nesnášenlivost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

„Ovšem nevím proč by se tato pestrost měla podporovat, obdivovat nebo dokonce vyžadovat.“
No – nemyslí, že by tato různorodost byla nějak podporována, ona prostě je – existuje. A není potlačována.
___
Rizika multikulturalismu exitují také – otázkou je ale spíše, zda jsou taková, aby bylo nutné jiné kultury potlačovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
carpediem

Žádný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Za vším hledej peníze.Je to obrovský byznys a někteří si na tom mastí kapsy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Podle mně je přínos takový, že se na dušičky převlečeš jako nějakej pošuk za čerodějnici, zombie a podobný obludnosti a uděláš mejdlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek