elektrikář

Jaký je princip technologie pomalého hrnce.

Nejlepší odpověď
brillant

Fungují na principu velmi pomalého vaření, příprava pokrmu v něm podle potřeby trvá čtyři až deset hodin.
http://clanky­.vareni.cz/po­maly-hrnec-setri-nas-cas/

SuzanKa

Ahoj, co takto titanové nádobí? Nakupoval někdo na zgastro.cz? Co je lepší koupit? Sadu nebo jednotlivé hrnce?

Dochy

brillant: Kouknul jsem na ten odkaz a mezi námi: Takové nesmysly jsem dlouho neviděl. Kdo má elektrickou plotýnku na 7kW? Běžně připojený 1f spotřebič nemůže mít spotřebu přes 3,5kW. Kompletně elektrický sporák připojený 3f může mít příkon přes 7kW, ale to je maximální výkon všech plotýnek i elektrické trouby komplet najednou zapnutých.
Tím nekritizuji vás, ani hrnec. Může být užitečný a určitě spoustě lidí bude vyhovovat. Jen prosím při rozhodování o koupi nevěřte těm blábolům o nízké spotřebě jak jsou v odkazovaném článku.