Miroslavst

Jaký je princip při čtení myšlenek?

Narazil jsem na jednu aplikaci, která dokáže číst vaše myšlenky. http://ctecka-myslenek.main.cz/
Dokážete přijít na to, jakým způsobem je docíleno, že tato aplikace vždy uhodne to co si myslíte?
Já na to po chvíli přišel a tudíž se těším na vaše chytré hlavičky co vymyslí :D
Je to jednoduché.
Doplňuji:
Je to velice jednoduché. Malá nápověda: Při pozorném dívání je to tam vidět :D

Nejlepší odpověď
stana73

Ahoj,tak jsem si párkrát zaklikala,ale co jsem si myslela se nedá zveřejnit.Má to konec? :D
Doplňuji:
Tak jsem se k tomu vrátila,nedalo by mi to spát.Protože 5+4=9 tak musí vždy vyjít násobek 9 a ty jsou úhlopříčně ve středu pod jedním symbolem.Je to vymakaný :DDD

Další odpovědi
Mili @

Já jsem na to nepřišla, asi nemám chytrou hlavičku…
Nebo se mi nechce myslet…
Tak to prozraď…!

panenka

Ty brdo fakt to funguje ale zatím jsem na to přišla čím to je
Doplňuji:
Zatím jsem na to nepřišla omlouvám se za chybu

Mousinek

Vyšlo mi to až na podruhé :-o
Moc tomu nevěřím

anonym

Docíleno je to výpočtem, což znamená, že aplikace žádné myšlenky nečte. Pokud neumíte počítat, je vedle.

Radak

Já to v tom vidím, jen nevím, jestli se mi podaří to vysvětlit. Vždy vychází v každé desítce stejný výsledek:
1×-x=10;10–1=9
2×-x=20;20–2=18
3×-x=30;30–3=27
4×-x=40;40–4=36 atd.,
U těchto čísel je vždy stejný symbol. Při opakování pokusu se tento změní na jiný symbol, který je ale zase stejný u těch výsledků.
Hezká hříčka!!!

hanulka11

a není to tím,že když hledáš ten symbol jedeš šipičkou a pak se ti ten symbol ukáže ve výsledku

iceT

Já teda nevím a radši se nechám podat.Budˇto jsem uplný debil,nebo je na mě všechno hned vidět.Tedy to,na co myslím…

Miroslavst

Stana a Radak to uhodly. Jelikož Radak to popsala srozumitelněji, uzamk jsem její odpověď jako nejlepší.
Pro tolik očekávané vysvětlení, je to takto:
Můžete si vybrat pouze dvojciferná čísla, tedy min. 10 a max. 99
Vždy vyjde výsledek který je násobilka devíti.
10–1=9, 21–2–1=18, 36–3–6=27 atd.
Není třeba hádat co si myslíme, ale výsledek je vždy násobilka devíti (9,18,27,36,…) a zde jsou stejné znaky.
Víc není třeba vysvětlovat.

Miroslavst

hanulko není to tím :D:D
stačí se pozorně podívat

panenka

Už se mi hulí z mozku 🙂 tím přemýšlením nechám se podat

Miroslavst

Mousínku, vždycky to vyjde, asi jsi špatně počítala.

Miroslavst

Ale no tak lidi, vždyť je to tak jednoduchý :D
Stačí trošku zapřemýšlet a ne si nechat zhořet hlavu :D:D

Mili @

mi to halt asi nemyslí, bohužel..... 🙂

Miroslavst

klídek, je to jednoduchý

Mili @

tak to řekni a nenapínej…
já už jsem dostala podobný email a taky jsem na to nepřišla.....

Mili @

Nemluvě teda o tom, že jsem na žádné číslo třeba nemyslela a přesto se mi ukázala 6…
No ale jinak to funguje…