smutnydrak

Jaký je přesný postup při aktivaci účtu PAYPAL? Jedná se mi hlavně o příchozí platby … Děkuju

Nejlepší odpověď
rynek878

Postup vytvoření PayPal účtu, jeho užívání pak už je triviální…

  • Je nutné mít platební kartu (nemusí být embosovaná), ale musí být vhodná pro internetové platby – na zadní straně u podpisového proužku pravděpodobně bude mít třímístný CVV/CVC/CSC kód. – Většina bank ji vydává automaticky, ale třeba Česká Spořitelna má nastavený limit na 0 Kč a klient si ho musí sám navýšit podle vlastního uvážení.

Docela pěkný článek je o tom na měšci.

Zdroj: http://www.pslib­.cz/kz/models/pa­ypal.html