rady74

Jaký je potřeba program na stahováni z placených stránek?

jaký je potřeba program na stahování z placených stránek:třeba voyo.

Nejlepší odpověď
badisko

pokud mas ucet na strankach jako …ulozto.cz a dalsich techto serverech …tak nejlepsi program na stahovani je JDownloader…je v cestine prehladny rychly a vsestrany …je nova verze mrkni a uvidis tady je odkaz …http://jdownlo­ader.org/ jo a je staveny na jave takze jede i na linux…

Další odpovědi
anonym

Z voyo se to stahuje obtížně, jelikož mají podobné technologie jako YouTube – cache na straně serveru, tzn. že video na voyo si musís zaplatit, a pomocí opery získat seznam Cache na straně klienta a hledat pak video s koncovkou .mp4 (většinou)