LoveLucka56

Jaký je potřeba dodatek the sims 3 pro spisovatele?

Dobrý den, mám hru the sims 3. Chtěla bych mít siminku spisovatelku. Vím, že s ní musím jít na radnici, dát si, že chci být nezávislý pracovník a spisovatelka. Ale to, v čem je problém je to, že že já na radnici nemám interakci „Stát se nezávislým pracovníkem“. Nepotřebuji k tomu nějaký dodatek? Třeba Povolání snů nebo tak? Prosím o rychlou odpověď (musím si rozmyslet dárek k Vánocům :D ). Děkuji

Odpovědi
chachar1922

Hele, ale kupovat dodatky ke trojce je hloupost. A navíc, dneska už můžeš volně stahovat.
Teď nedávno vyšla TS4, která je mnohem méně náročnější a tam třeba ty dodatky si pořiď až vyjdou. Čím více dodatků do hry nainstaluješ, (myslím tím TS3) tím se ti bude hra sekat a zlobit. A u TS4 je spisovatel bez dodatku. Jen kvůli povolání kupovat dodatek je hloupost.

Nicméně k tvé otázce – nevím který dodatek je potřeba.