e1232851@trb

Jaký je postih za jízdu motorkou po cyklostezce ?

jedu za tmy po cyklostezce najednou slyším motorku a za chvíli kolem mě profrčela bez zapnutých světel (vůbec nešla z dálky vidět a bylo to dost nebezpečné) tak se ptám jestli to policie nějak řeší nebo ne.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jako za vjezd vozidel, kde je jízda motorových vozidel zakázána.

Další odpovědi
cukrar

Ano, policie to řeší, pokud přistihne viníka při činu..

ptáč

Jaký je postih za chození po cyklostezce, nebo za to, že po ní leze brouk? Žádám trest smrti, pokuta je málo, zakázat vše co se příčí normálnímu lidskému uvažování.