Katru7

Jaký je podle vás nejlepší zvířecí přítel člověka?

Nejlepší odpověď
tom004

Vyber si z odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pes%20p%C5%99%C3%AD­tel%20%C4%8Dlov%C4%9Bka
Doplňuji:
Pro >huxa<. Nevím,nevím jak by si uspěl v testu snášenlivosti,to­lerance a IQ v „souboji“ se psem.

Další odpovědi
anonym

Zvířecího přítele si vybíráme podle toho,co od něj čekáme,jaké je nám něčím sympatické nebo užitečné a co si můžeme případně vzájemně poskytnout. Někdo nedá dopustit na holuby či papoušky, jiný na dravce,další oblibuje koně nebo psa.

manon

Huxa: Nebuď tak prudký v odsudcích :) Někdo chce větší oddanost a vazbu, někdo měkký kožíšek na občasné pohlazení, někomu vyhovuje exotický had na pozorování… pro každého je nejlepší něco jiného. Nejsme stejní a to je dobře, byla by to nuda :)

Drap

Pokud pomineme psy, jak se většinou uvádí, tak to jsou určitě vši a blechy. Tam musí člověk vynaložit nemálo úsilí, aby se jich zbavil.Nedají se nijak snadno přesvědčit, aby odešly sami.

Michal Kole

Mi suchozemské krysy máme psy.

Tic o žijí u moře mají za přítele delfíny.

Rocker

Pes a taky kočka.Máme obojí:-)

huxa

kočka, psi jsou blbečci, které povětšinou stačí jen krmit, ani to ne :) u kočky si musí člověk získat respekt, …
Doplňuji:
manon-poue jsem řekl svůj názor; odpověděl na otázku :)

tom004– snášenlivosti,to­lerance-vyhrál by pes; IQ-vyhrál bych já :)

GM

Kočka, resp. několik koček.

pusinka50

Je zajímavé, že většinou si majitelé psů myslí totéž o kočkách, co tu napsal Huxa

manon

huxa: V pořádku, za to máš u mne palec – ale delší dobu mám občas problém Ti palec udělit právě za ty rychlé odsudky, které občas hraničí s „netolerancí“ – ale jelikož je Ti šestnáct, tak je to všechno v pořádku :) (pamatuji si to dobře? )

huxa

neboj, nad vším se rozmýšlím, jen jsem hodně netolerantní člověk a nikomu nevěřím :)
díky, ano, pamatuješ :)

manon

Není to škoda?

huxa

ani ne ;)

manon

:)