Rokio

Jaký je podle Vás nejlepší vynález, který ještě nebyl vynalezen?

Nové vynálezy

Nejlepší odpověď
Agneta

Duplikátor kopírující nejen předměty, ale i živé bytosti. Kolik let si na něj ještě budeme muset počkat?:DDD

Další odpovědi
tforro

Já ti to sdělím a ty to vynalezneš, néé? Tůdle.
Myslím si, že nějaký ekologický zdroj energie nenáročný na výrobu, provoz i likvidaci .

dudu

Jak z hovna uplést bič a pak jím Tobě podobným myslitelům napráskat.

Lamalam

Takový vynález neexistuje.

„Vše, co se dá vynalézt už bylo vynalezeno“ – 1889, Charles H. Duell, ředitel U.S. Patent Office.

marci1

Kdyby to bylo možné a opravdu to fungovalo, tak: Perpetuum mobile-stroj, který vykonává práci bez vnějšího zdroje energie a fungoval by trvale.:-))

Shef

podle mě největší vynález,který by dle mýho názoru prospěl lidstvu,by bylo příjít na způsob jak zužitkovat blesk. ten kdo by to vymyslel by byl nejen v balíku ale měl by i nevyčerpatelný zdroj energie :)

RyuzakiKate

Nějakej 100% recyklovatelnej materiál, ze kterýho by se dalo udělat všecko, stejně jako z plastu, a byl by ekonomicky i ekologicky nenáročný, by byl fajn. Plus se přidávám k tforrovi, vymyslet, jak levně a ekologicky nenáročně získávat obnovitelné zdroje energie.

led

Liek na zlikvidovanie ľudskej hlúposti.

Kolegovia, pozor na výroky o budúcnosti, netvrďte, čo sa nedá dosiahnúť v budúcnosti aby ste sa neocitli na stránek neslávnych výrokov:
aj autor „koncepce, z které vychází drtivá většina dnešních počítačů. V roce 1949 pronesl následující zajímavý výrok:
"Vypadá to že jsme narazili na hranici toho, čeho je možné dosáhnout s počítačovými technologiemi. Člověk by si ale měl dávat pozor na takováto tvrzení, protože do 5 let se obvykle ukáží jako pěkná pitomost.“ (John von Neumann, 1949)„
a novinári oponovali: "Počítače by v budoucnu mohly vážit i méně než 1,5 tuny“ (Popular Mechanics, 1949)."
zdroj:http://www.ear­chiv.cz/b02/b071­2001.php3

jstastny

Zařízení, které by bez spotřeby energie odvádělo teplo ze studenější látky do teplejší. Bylo by tak možné vytvořit téměř neomezené množství energie a navíc bychom tak mohli potlačovat globální oteplování.
A to s tim bleskem je také dobrý nápad!

arachis

Hodně chodím na procházky a tak se myšlenkami zabývám kde čím. Když vidím všude ten nepořádek, tak mě napadlo, že by nebolo k zahození vymyslet „vesmírný magnet“ na zůzné materiály, na sklo, plasty… Pak by se v určitý den i hodinu po celém světě všechno muselo zavřít, lidé schovat, zapnul by se magnet a vyletěly by do vesmíru všechny např. skleněné střepy, kde by se seskupily a pak na zem pomalu snesly a přetavily na další zpracování. Ale praktičtější by byl asi jeden univerzální lék, na všechny nemoci.

led

Neslavné výroky slavných:
http://www.ear­chiv.cz/i_vyro­ky.php3