easer07

Jaký je podle Vás nejlepší představitel pro 007 ?

Kdo nejlépe zahrál 007 podle vás. Já se přimlouvám k Rogerovi Mooreovi :)

Odpovědi
Kelt

Timothy Dalton

Napsal jsem TD, protože jeden díl, kde hraje , se odehrává v Bratislavě. Těžko srovnávat, každý díl byl jiný a přitom všechny dělané podle stejné hrubé šablony. Byly doby, že jsem každý díl prožíval a bál se o hlavního hrdinu, dnes při tom dokážu i usnout. A tipnout jsem mohl kohokoliv.

Photoguy

Daniel Craig

Doplňuji:
nejlepší

marci1

Sean Coonery

Sir Thomas Sean Connery. Pro mě byl nejvíc sexy. 🙂

http://jamesbon­d.wikia.com/wi­ki/Sean_Conne­ry

Luxx

Daniel Craig

(O_o)

Daniel Craig

iceT

Pierce Brosnan

Pierce Brosnan,Sean Connery a pak Daniel Craig.

NelieM

George Lazenby

pas

Sean Coonery