Mára.kunta

Jaký je podle vás nejhloupější sport?

Třeba takové rychlobruslení ala Sáblíková mi příjde úplně stupidní. Nebo skoky na lyžích. Nerozumím tomu, proč takové sporty kde se v podstatě nic neděje a jede se furt jedna a ta samá věc dokola mají takovou popularitu. Nemyslím popularitu jako když kouknete jednou za 4 roky na olympiadu, ale když tomu někdo zasvětí život. Chodí koukat na ty stadiony a fakt to prožívá. Co je na tom sportu tak strašně super, že třeba jako se někdo kouká na Spartu tak někdo kouká na tohle? Napište co si myslíte.

Nejlepší odpověď
setapouch

Nemám rád olympiadu

Samozrejme mam rad olympiadu, ale ono je to vlastne jedno. Ptas se na nejhloupejsi sport a „anketu“ das o olympiade.

Podle mne je nejstupidnejsi sport vytvareni stupidnich anket.

Další odpovědi
Mirdas

Mám radši letní olympiadu

Ptáte se na názor, ale nedáváte lidem prostor na širší názor.
To že člověk něčemu nerozumí, neznamená že je to zrovna stupidní a podobně. Kvůli takovým názorům se již v minulosti pálili třeba knihy, ničili chrámy i celé historické sbírky.
U sportu je to něco podobného. Být v tomto oboru jeden z nejlepších je skutečné umění. Doporučuji si to nejdříve vyzkoušet a zda ukážete že na tom nic není a umí sportovat na takové úrovni každý stupído, máte potom tak trochu pravdu. Zda nic z toho nedokážete bude lepší zda se člověk tohoto oboru přestane úplně všímat, neboť se sám před ostatníma uvádí do situace, která se dá nazvat tak, jak ji označuje sám.
Mám rád, vážím si i obdivuji každého kdo svému sportovnímu odvětví odvádí maximu, jako je tomu u všech profesí.

tony2412

Mám radši letní olympiadu

pro mě jsou nejhloupější sporty kde se soupeři řežou hlava nehlava,jako box nebo různé bojové sporty…

anonym

Nemám rád olympiadu

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ivT-I-yxtdY

anonym

Mám radši letní olympiadu

Každý sport má něco do sebe,pokud za to lze považovat i šachy.
Každého baví něco jiného,jinak to asi nejde,proto se tomu lidé věnují někdy tak intenzivně,že se z nich stanou profesionálové a dělají to za koruny.
Bez sportu by si spousta lidí ani život neuměli lepší představit.
Naplňuje je to a dává jim to pocit štěstí.
Někdo běhá,druhý lyžuje,jeden hraje scrable,jinej zas badminton.

suaeda

Mám radši zimní olympiadu

jjj123456789

Nemám rád olympiadu

fakt ju nemám rád

isteron

Nemám rád olympiadu

kukačka322

Mám radši letní olympiadu

NeřeknuCZ

Nemám rád olympiadu

Nevíteto?

Nemám rád olympiadu

Každýho baví něco jinýho, někomu by mohly přijít nudný a nepochopitelný věci který baví tebe 🙂

STUDENTKAEVA

Mám radši letní olympiadu

Doplňuji:
Mám ráda sport asi mám ráda obě olympiády! Takže pro přístě přidej jiná odpověd!

bulík

Žádný sport není na prd, jen některé jsou oblíbenější, atraktivnější.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5NAPurSWId8

arygnoc

opäť stupídna anketa:
nemôžem mať iný názor a pritom mať rád olympiády obe?

kruci, prestaňte už robiť ankety a nechajte priestor názoru odpovedajúceho!!!

box a vôbec všetky športy, ktorých cieľom je prizabiť súpera.
stáva sa to i v iných športoch, ale tam sa jedná o faul, nešporotveé správanie, na rozdiel od boxu, kde je cieľom prizabiť súpera.

nechápem baseball, je príšerne nudný.

;-Q

dědapetr

Máš pravdu,každý sport když tě nebaví tak stojí za prd.Ankata je opravdu katastrofální.