Jaký je podle vás celosvětovým problém?

Chtěla bych se zeptat, co považujete za celosvětový problém z hlediska sociálního?

Nejlepší odpověď
jendahun

Prohlubující se rozdíl mezi bohatými a chudými státy,lidmi,lik­vidace střední třídy.Zadluže­nost,rozdíl mezi východem a západem a migrace lidí spojená s tím.Náboženská a etnická nesnášenlivos­t,rozdíl ve mzdách,přesun výroby do států,kde je levnější pracovní síla,nezaměstna­nost,přibude časem nedostatek pitné vody,orné půdy k hospodaření,dojde plyn,ropa.To všechno bude mít vliv na vznik sociálních nepokojů.Myslím si.

Další odpovědi
tuCZek

Lenost a s tím spojená hloupost

dědapetr

Cukrovka je podle IDF (Mezinárodní diabetická federace) globálním problémem, který má na lidi devastující dopad, jak z hlediska sociálního, tak ekonomického.
http://www.vel­kaepocha.sk/20110110­15929/Cukrovka-Celosvetovy-problem.html
Celosvětové problémy současnosti:http://www.mvi­.estranky.cz/clan­ky/25_-celosvetove-problemy--soucasnosti.html

Berušinka

Náboženství – s tím měli lidé problémy odjakživa …