Forgen

Jaký je počet sekund od 4.6.2012 – 27.4.2013 ? Počítá se nějak rozdíl letního a zimního času nebo jen prostě vynásobím 2

Jaký je počet sekund od 4.6.2012 – 27.4.2013 ? Počítá se nějak rozdíl letního a zimního času nebo jen prostě vynásobím 24 pak 60 ?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

spočítej si to přes unix time…
http://www.so­om.cz/index.php?na­me=box&box=pro­jects/date/ma­in

Další odpovědi
Hlada

Začátek i konec časového úseku je v letním čase, takže s přechody do a ze zimního času není potřeba počítat.

Forgen

No jo ale před Unix Time mi to sice řekne kolik je sekund od 4.6.2012 ale do současnosti a ne do 27.4…