Naty777

Jaký je opak slova NAJEDNOU???

Přemýšlím nad tím a zajímalo by mě jaký je antonymum od slova Najednou :D

Nejlepší odpověď
annas

Řekla bych, že toto příslovce nebude mít přímé antonymum.

Bereme-li jeho význam jako zároveň, současně, naráz, tak opakem může být zvlášť, odděleně, jednotlivě, osamoceně, přerývavě..

Další odpovědi
hanulka11

asi zvlášť

pusinka50

Poznenáhlu, pomalu, postupně.....vidím, že není tvojí silnou stránkou udělovat palce za odpovědi..:-)

Klára K.

někdy

bolak

řek bych že je to tak jak říká :-*50, první slova který mě napadly byly: postupně, pozvolna …