Anizbor

Jaký je nelepší sonický zubní kartáček?

Ráda bych si koupila kvalitní a spolehlivý sonický zubní kartáček.
Který by jste mi doporučili?

Odpovědi
anonym

Na dentální hygieně mi bylo řečeno, že sonické kartáčky zuby stejně zdaleka nevyčistí zuby tak jako obyčejný kartáček+nitě. Ale prý kdybych chtěl, tak jedině Philips.

SuzanKa

Já teď uvažuju, že si koupím tento sonický kartáček https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh. Má super recenze a hlavně je hodně doporučovaný.

Honzin8

Tento je super. Taky jsem ho koupila celé rodině a je super. Je mnohem šetrnější, než elektrický. Noc nám vyhovuje.

TominkaFuky

Doma jsme všichni zkusili docela dost kartáčků a za mě se teda přiznám, že ten sonický je nejlepší. Vyhovuje celé rodině, což je pro mě důležité.

XenieRo

Já jsem si ten sonický kartáček od Oravy koupila a jsem spokojená. Vzala jsem ho celé rodině a všem vyhovuje. Jinak jsem ho taky koupila na základě doporučení. Je hodně dobře hodnocený.

GabulkaA

Hele, jaký je vlastně rozdíl mezi sonickým a elektrickým kartáčkem? A ten od Oravy jsi koupila kde?