Pomelo74

Jaký je nejtěžší jazyk na světě a na kterém místě je čeština?

Nejlepší odpověď
rtepp

http://www.ho­ax.cz/hoax/slo­vencina---nejtezsi-jazyk-na-svete/
Desať najťažších jazykov na tejto planéte:
10. nemčina
09. francúzština
08. čínština
07. japončina
06. jazyk oboch Kórei je rovnaký, takže kórejština
05. perzština
04. arabčina
03. fínština
02. maďarčina
01. najťažším jazykom akým sa hovorí na tejto planéte je Slovenčina.

Jan Jan

Nejtěžší jsou asijké (čínština, korejština) a naše (čeština, němčina, francouzština) čeština má těžká písmena, výslovnost, sklonovani no je slozita, ale Slovenština?? Proboha to je jeden z nejlehčích. Nemá obtížně vyslovytelné písmena ani těžké skloňování.