FatalAnonym

Jaký je nejnovější model mobilu od Nokie?

Mám Lumiu WP, který jsem nedávno rozfláknul o asfalt… Šel jsem si tedy do prodejny koupit nový a viděl jsem tam mobily od Nokie které jsem ještě nikdy neviděl … Do teď jsem si myslel, že od nokie s OS existují jen Lumie. Rád bych, kdyby jste mi pomohli se zorientovat a napsali mi jaké jsou nejnovější typy Nokie které vyšli, popř. mi sem prosím pošlete nějakou Českou stránku kde je to napsané.
Děkuji za odpověď(i).

Odpovědi
anonym

http://www.no­kia.com/cz-cs/telefony/katalog-telefonu/ , + dole je tlačítko „Načíst více“…