Kolemjdoucí

Jaký je nejmenší orgán v lidském těle?

Největší je kůže a nejmenší?
Ptám se na orgán,ne na buňku(mužské sperma).Díky

Nejlepší odpověď
Drap

U některých jedincú je to očividně mozek

Další odpovědi
anonym

No, když vylezu ze studené vody .....

dudu

A jejda, to sem nepatří, že bych to malinko zvojtil:

Slečna Žofka, organistka v kostole, je osemdesiatnička. Nikdy nebola vydatá, no každý ju ma rad pre jej milotu a dobrotu.
Jedno popoludnie ju navštívil farár. Pozvala ho do obývačky, v ktorej stál organ .
Slečna Žofka šla pripraviť čaj. Farár sa posadil oproti organu a hned si všimol sklenenú misku s vodou položenu na ňom. Plával v nej totiž kondom. Vtom sa vrátila slečna Žofka s čajom a koláčikmi.
Farár sa najprv snažil neprejaviť, že si všimol kuriozny obsah nádoby, ale napokon neodolal..... *
„Slečna Žofka, som zvedavý čo mi poviete o tomto…(a ukázal na nádobu).
Ona na to: "Ach áno, nie je to úžasné ? Pred par mesiacmi som šla cez park a na tráve som našla ten malý milý balíček. Pokyny na ňom
uvádzali, že obsah balička třeba umiestniť na organ, udržiavať vlhký a že ochraňuje pred prenosnými ochoreniami…
A viete, že som celu zimu nedostala chrípku ?“

Pájo

Asi bych nejdříve začal definicí anatomického pojmu „orgán“ v lidském těle… aby se tu neobjevovaly nejmenší kůstky ucha..
Po pravdě nevím, odhadem to může být nějaký sval oka (?)

hanulka11

snad kladívko v uchu

anonym

No,můj orgán to určitě nebude! 🙂