marci1

Jaký je nejlevnější rotoped pro 80letou paní malé postavy na rehabilitaci ?

Je vhodný i skládací ? Měl by být co nejmenší ( malý prostor ).A jaký je rozdíl mezi mechanickým a magnetickým rotopedem ( jen v tichém chodu ) ? Děkuji za případné odpovědi.
Doplňuji:
Jaký byste doporučili koupit ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mechanický rotoped vytváří odpor proti jízdě mechanicky ( brzdnými účinky mechanické brzdy na hnané kolo) a magnetický rotoped vytváří odpor působením magnetu na hnané kolo. Simuluje se tím jízda do kopce.

Jinak je to jedno. Maximálně se liší vybaveností ( měření ujeté vzdálenosti, spotřebované kcal, puls atd. atd.). Kup ten co bude velikostně vyhovovat a je to.

Další odpovědi
zzzzz

Já bych skládací nekoupila, je dost nestabilní a tak stará paní, by s ním mohla spadnout.
Mrkni na heureku.
http://rotope­dy.heureka.cz/

ahold

Před několika lety jsem si koupila stroj v prodejně Sportisimo.
Všechno perfektně vysvětlili, doporučili a já jsem maximálně spokojená. Podívej se na jejich stránky. Určitě si vybereš.
Doplňuji:
Důležitý je také údaj o váze cvičence. Cena by neměla být tím rozhodujícím faktorem.Vždyť to znáš: Nejsem tak bohatý.......­.......

Honzin8

Ahoj, zkus se podívat na fitham. Oni mají super nabídku a hlavně mají nákupního rádce, takže podle něj vybereš přesně podle tvých představ a požadavků.