Avatar uživatele
marci1

Jaký je nejlevnější rotoped pro 80letou paní malé postavy na rehabilitaci ?

Je vhodný i skládací ? Měl by být co nejmenší ( malý prostor ).A jaký je rozdíl mezi mechanickým a magnetickým rotopedem ( jen v tichém chodu ) ? Děkuji za případné odpovědi.
Doplňuji:
Jaký byste doporučili koupit ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, kavac před 3732 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Mechanický rotoped vytváří odpor proti jízdě mechanicky ( brzdnými účinky mechanické brzdy na hnané kolo) a magnetický rotoped vytváří odpor působením magnetu na hnané kolo. Simuluje se tím jízda do kopce.

Jinak je to jedno. Maximálně se liší vybaveností ( měření ujeté vzdálenosti, spotřebované kcal, puls atd. atd.). Kup ten co bude velikostně vyhovovat a je to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Já bych skládací nekoupila, je dost nestabilní a tak stará paní, by s ním mohla spadnout.
Mrkni na heureku.
http://rotope­dy.heureka.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Před několika lety jsem si koupila stroj v prodejně Sportisimo.
Všechno perfektně vysvětlili, doporučili a já jsem maximálně spokojená. Podívej se na jejich stránky. Určitě si vybereš.
Doplňuji:
Důležitý je také údaj o váze cvičence. Cena by neměla být tím rozhodujícím faktorem.Vždyť to znáš: Nejsem tak bohatý.......­.......

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, zkus se podívat na fitham. Oni mají super nabídku a hlavně mají nákupního rádce, takže podle něj vybereš přesně podle tvých představ a požadavků.

Nový příspěvek