X4X4

Jaký je nejlepší účet pro studenta?

Je mi 18 a chci si založit účet. Potřebuji to hlavně na zaplacení webu atd., nákup v zahraničí, paypal. Občasné příjmy okolo 2700 Kč, ale spíše budu vkládat na účet hotovost. Uvažoval jsem nad klasickými účty fio banky a equa bank. Děkuji za rady.

Odpovědi
Arne1

Jako student máš více možností. Většina bank má pro studenty nějaké zvýhodněné účty, takže se musíš dívat po těchto studentských účtech a ne po normálních. Například KB několik let sponzorovala osobní průkazy studentů brněnského VUT, každý student měl platební kartu KB, jenom nebyla aktivovaná.