tomborova

Jaký je nejlepší telefon za cenu tak 4.500 Kč. ?

Odpovědi
odpomass

Podle srovnání na internetu bych doporučovala třeba
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/evolve-fx420/specifikace/
Poměr cena/výkon/funkce je v této cenové kategorii rozhodně jeden z nejlepších…

Bedy

No nejlepší – to je co podle Vás? Máte nějaké speciální požadavky – například lepší foťák, bezplatná navigace, výsuvná klávesnice, apod.??

V cenové relaci kolem těch 4500Kč bych asi za nejlepší volbu považoval Nokii Lumii 710 – dá se koupit tak za těch 5000Kč.
Z levnějších moblů (abychom se vešli do těch 4500Kč) bych asi označil za nejlepší LG E900 Optimus 7 nebo Nokia 700.

Nokia Lumia 710 a LG E900 Optimus 7 mají operační systém Windows Phone – výhodou je jeho úspornost na výkon mobilu, je pro něj dost aplikací a halvně si mobil nemusíte brzdit antivirem – pro Windows Phone nejsou žádné viry narozdíl od Androidu.
Pokud byste Windows Phone nechtěla, doporučím stále dobrý Symbian3 – ten má třeba ta Nokia 700. Symbian už na tom tak dobře není, vývojaři ho pomalu opouštějí, ale řada aplikací a her existuje – vyberete si určitě. 🙂

V téhle cenové relaci bych nekupoval mobil s operačním systém Android – Android je přecejen náročnější systém na výkon a ty mobily tak do těch 4–5000Kč žádný extra výkon nemají – mobil se pak používáním docela dost zpomalí, začne se sekat, prostě bude to s tím akorát o nervy.
A to je jako mobil se starým Symbianem S60.