Avatar uživatele
anonym

Jaký je nejlepší tablet do školy?

Potřebuji aby měl hlavně velkou výdrž baterie, 3G a aby byla možnost klávesnice. děkuji za odpovědi
Doplňuji:
do 18.000 kč
Chtěla bych se zeptat těch, kdo s tablety mají zkušenosti. Na internetu jsem se už nahledala dost.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

a gooole znáš?..pro jistotu tady máš odkaz https://www.go­ogle.cz/...tam zadej „tablet 3g klávesnice“ a hledej…fakt čekáš, že to bude dělat někdo za tebe?…
Doplňuji:
ok..takže příklad odpovědí…

1/ já mám takový a makový a ten je úúúúplně nejlepší…
2/ já mám takový a makový a ten je úplně, ale úplně nejlepší…
3/ já mám takový a makový a ten je ale úplně ze všech nejlepší…

to by mne zajímalo, jak si budeš vybírat…většina lidí totiž nedokáže přiznat, že si koupila úplný šmejd, i kdyby to náhodou byla pravda…

vyber si sama pár kousků dle svých požadavků, najdi si na ně recenze a pak se sama rozhodni, nebo jejich typy napiš sem a udělej anketu…ale ptát se takhle obecnou otázkou je nesmysl…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Pokud nechceš číst odpovědi na podobnou otázku zde, vybírej tady:
Doplňuji:
Navíc nikdo netuší v jakých parametrech by ten tablet měl být ‚nejlepší‘, tvoje podmínky nejsou dostatečné 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ta­blet+do+%C5%A1ko­ly&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
geekocz

Do školy nejlépe žádný. Pokud teda nejdeš na vysokou, do té doby žádné elektronické zařízení ve škole nepotřebuješ. ( s vyjímkou kalkulačky)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
a623682@drdr

a jeste kolik na to mas penez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Za 18 000Kč kupovat tablet?Já bych se koukla po notebooku!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Afterrain

Tuzka a papir;) za ty love mas dozivotni zasobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrnousakCZE

bud nejakej tablet s windows phone, většina je kvalitní, nebo ipad ale ne android

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

18000 Kč na tablet je slušný rozpočet. Vybíral bych něco od Apple (ne verze mini) nebo raději nějaký ultrabook, případně nastupující 2v1 (tablet a netbook v jednom zařízení, kdy je display odpojitelný od klávesnice (těla) a funguje jako tablet).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Prečti si zdejší pravidla, otázka na být jasná a srozumitelná. Logicky už jen z toho důvodu, že ostatní dělají práci za tebe 😉
Tablet do školy za 18000 Kč? A víš vůbec co je tablet ?
P.S: to jen na okraj 🙂

před 3529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

😁

před 3529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek