Jaký je nejlepší tablet do školy?

Potřebuji aby měl hlavně velkou výdrž baterie, 3G a aby byla možnost klávesnice. děkuji za odpovědi
Doplňuji:
do 18.000 kč
Chtěla bych se zeptat těch, kdo s tablety mají zkušenosti. Na internetu jsem se už nahledala dost.

Nejlepší odpověď
Funna

a gooole znáš?..pro jistotu tady máš odkaz https://www.go­ogle.cz/...tam zadej „tablet 3g klávesnice“ a hledej…fakt čekáš, že to bude dělat někdo za tebe?…
Doplňuji:
ok..takže příklad odpovědí…

1/ já mám takový a makový a ten je úúúúplně nejlepší…
2/ já mám takový a makový a ten je úplně, ale úplně nejlepší…
3/ já mám takový a makový a ten je ale úplně ze všech nejlepší…

to by mne zajímalo, jak si budeš vybírat…většina lidí totiž nedokáže přiznat, že si koupila úplný šmejd, i kdyby to náhodou byla pravda…

vyber si sama pár kousků dle svých požadavků, najdi si na ně recenze a pak se sama rozhodni, nebo jejich typy napiš sem a udělej anketu…ale ptát se takhle obecnou otázkou je nesmysl…

Další odpovědi
www

Pokud nechceš číst odpovědi na podobnou otázku zde, vybírej tady:
Doplňuji:
Navíc nikdo netuší v jakých parametrech by ten tablet měl být ‚nejlepší‘, tvoje podmínky nejsou dostatečné 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ta­blet+do+%C5%A1ko­ly&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

geekocz

Do školy nejlépe žádný. Pokud teda nejdeš na vysokou, do té doby žádné elektronické zařízení ve škole nepotřebuješ. ( s vyjímkou kalkulačky)

a623682@drdr

a jeste kolik na to mas penez

STUDENTKAEVA

Za 18 000Kč kupovat tablet?Já bych se koukla po notebooku!

Afterrain

Tuzka a papir;) za ty love mas dozivotni zasobu.

MrnousakCZE

bud nejakej tablet s windows phone, většina je kvalitní, nebo ipad ale ne android

McArthur

18000 Kč na tablet je slušný rozpočet. Vybíral bych něco od Apple (ne verze mini) nebo raději nějaký ultrabook, případně nastupující 2v1 (tablet a netbook v jednom zařízení, kdy je display odpojitelný od klávesnice (těla) a funguje jako tablet).

www

Prečti si zdejší pravidla, otázka na být jasná a srozumitelná. Logicky už jen z toho důvodu, že ostatní dělají práci za tebe 😉
Tablet do školy za 18000 Kč? A víš vůbec co je tablet ?
P.S: to jen na okraj 🙂

beer

😁