Jaký je nejlepší tablet do školy?

Potřebuji aby měl hlavně velkou výdrž baterie, 3G a aby byla možnost klávesnice. děkuji za odpovědi
Doplňuji:
do 18.000 kč
Chtěla bych se zeptat těch, kdo s tablety mají zkušenosti. Na internetu jsem se už nahledala dost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

a gooole znáš?..pro jistotu tady máš odkaz https://www.google.cz/… zadej "tablet 3g klávesnice" a hledej...fakt čekáš, že to bude dělat někdo za tebe?...
Doplňuji:
ok..takže příklad odpovědí...

1/ já mám takový a makový a ten je úúúúplně nejlepší...
2/ já mám takový a makový a ten je úplně, ale úplně nejlepší...
3/ já mám takový a makový a ten je ale úplně ze všech nejlepší...

to by mne zajímalo, jak si budeš vybírat...většina lidí totiž nedokáže přiznat, že si koupila úplný šmejd, i kdyby to náhodou byla pravda...

vyber si sama pár kousků dle svých požadavků, najdi si na ně recenze a pak se sama rozhodni, nebo jejich typy napiš sem a udělej anketu...ale ptát se takhle obecnou otázkou je nesmysl...

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud nechceš číst odpovědi na podobnou otázku zde, vybírej tady:
Doplňuji:
Navíc nikdo netuší v jakých parametrech by ten tablet měl být 'nejlepší', tvoje podmínky nejsou dostatečné ;-)

Zdroj: www.google.com/search?nomo=1&q =tablet+do+%C5%A1koly&client=m s-opera-mini&channel=new&gws_r d=cr&hl=cs&

Pokročilý

Do školy nejlépe žádný. Pokud teda nejdeš na vysokou, do té doby žádné elektronické zařízení ve škole nepotřebuješ. ( s vyjímkou kalkulačky)

Pokročilý

a jeste kolik na to mas penez

Pokročilý

Za 18 000Kč kupovat tablet?Já bych se koukla po notebooku!

Tuzka a papir;) za ty love mas dozivotni zasobu.

Pokročilý

bud nejakej tablet s windows phone, většina je kvalitní, nebo ipad ale ne android

Bronzový

18000 Kč na tablet je slušný rozpočet. Vybíral bych něco od Apple (ne verze mini) nebo raději nějaký ultrabook, případně nastupující 2v1 (tablet a netbook v jednom zařízení, kdy je display odpojitelný od klávesnice (těla) a funguje jako tablet).

Diskuze k otázce

Zlatý

Prečti si zdejší pravidla, otázka na být jasná a srozumitelná. Logicky už jen z toho důvodu, že ostatní dělají práci za tebe ;-)
Tablet do školy za 18000 Kč? A víš vůbec co je tablet ?
P.S: to jen na okraj :-)

Zlatý

beer

:-D

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.