Besty

Jaký je nejlepší sport pro lidi se sklonem k agresi?

Hledám nějaký sport pro dívku (15), kde by mohla vybít svou nadbytečnou energii a nebyla by pak tolik agresivní, když jí něco vytočí.

Nejlepší odpověď
Pájo

(A co třeba manuální práce?)

Další odpovědi
www

I když je to třeba divné, určitě bych neradil žádný agresivní sport.
Jakýkoliv jiný, třeba pouhé běhání (ještě lepší orientační), náročná turistika, plavání, ap. Zkrátka takový, kde nebude mít možnost vybíjet agresivitu na někom, ale pouze sama na sobě! Ve finále se totiž utahá tak, že na agresivitu nebude sil 😁
Zkušenost

anonym

Šachy, tam se jinak přemýšlí!

marci1

Co třeba judo ?

Jikra

Pro začátek bych zkusil lukostřelbu. Jestli to nepomůže pak jedině wrestling.

luciii133

Různé bojové sporty např. box, karate, krav maga… Vymlátí si zlost a bude potom klidnější… :D

ivzez

Souhlasím s Barbakanem, šachy!

Vedle klasického šachového tréninku bude potřebovat fyzičku,
takže běh a v rozumné míře i posilování.