láďa1

Jaký je nejlepší spořící účet?

Hledám nejlepší spoř.účet v bance/co ing konto?/na měsíční spoření,máte někdo zkušennosti?proz­raďte hlavně ty špatné-poraďte prosím L.

Odpovědi
fablen

Nedá se říci, který je nejlepší. Je jich na trhu dostatek a každému vyhovuje jiný -navíc některé spořicí účty jsou výhodné pro spoření jen do určité částky. Záleží také na tom, zda chcete z účtu občas vybírat, nebo můžete částku fixovat na určité období (dosáhnete tam pak lepšího úročení).

Zmíněné ING konto má nyní navíc akci (na měsíc prosinec 2011 sazba 3,5% na vklad), běžná sazba je 1,75% což je taky slušné. K akci této banky Vám ráda podám bližší informace. Sama tento účet také mám.

Pokud budete teprve začínat spořit a měla bych z nabídek vybrat účet jen jeden, pak by to byla nejspíš AXA.
Při větší naspořené částce bych vše určitě podělila na více spořicích účtů 🙂.

Špatné účty jsem neradila, protože je nevyhledávám.

Kamilovo

Ahoj, já bych se rozhodně rozhodoval na základě srovnání na https://www.du­ofinance.cz/spo­rici-ucty-srovnani , pravidelně seznam aktualizují takže přesně víš, který spořící účet nabízí nejlepší úrok