Velbloud

Jaký je nejlepší program na defragmentaci disku a jak přibližně celková defragmentace trvá?

Doplňuji:
Děkuji, stáhl jsem si program od Uživatele Aldima. Mám dvě možnosti, rychle Defragmentovat a Defragmentovat. Jaký je mezi tím rozdíl, krom toho že Defragmentace je pomalejší než ta rychlá. Fragmentů to našlo stejně.

Nejlepší odpověď
Adlim

Používám DiskTrix.Ulti­mateDefrag.2008­.v2.0.0.55
je to malý ďábel, rychlý a šikovný,pokud se defragmentace dělá aspoň jednou za 14 dní,tak to trvá tak do 5 minut,ale to záleží jak je velký disk a kolik je tam dat.Je jasné,že když se to udělá jednou za půl roku,tak to bude samý fragment.Dejte si ho vyhledat Googlem nemá češtinu,ale není potřeba.

Další odpovědi
anonym

za nejlepší považuji komerční O&O Defrag … zde http://www.oo-software.com/ho­me/en/products/o­odefrag/

za nejlepší cenově dostupný (rozuměj zdarma 🙂 ) bych považoval Defraggler http://www.slu­necnice.cz/sw/de­fraggler/
Doplňuji:
Ten rozdíl je ve způsobu uspořádání, rychle defragmentovani se pouze pokusi spojit soubory v jednolite celky ale uz prilis neresi ze se mezi nimi tu a tam objevi mezera ktera zpusobi v budoucnu vyssi miru fragmentace … proto je tento zpusob rychlejsi. Obvykle je vnodhe oba zpusoby kombinovat , jednou za mesic plnou defragmentaci a kazdy tyden tu zrychlenou.