-bebe-

jaký je nejlepší mobilní telefon?

Nejlepší odpověď
anonym

Vypnutý…
;-D

Další odpovědi
Bedy

Těžko říct – každý máme trochu jiné nároky. Někdo chce mobil na fajnový focení, někdo chce mobil s nejlepší výdrží baterie, jiný zas hledá odolný-téměř nerozbitný mobil nebo třeba s velikým displayem…

Když to vezmu komplexně, tak asi nejlepší je teď nově vydaná Nokia Lumia 1520, ale berte to trochu s rezervou, opravdu každý máme jiné nároky. Obecně nejlepší mobil pravděpodobně ani neexistuje.

HonzikPernik

Nokia 3310.

badisko

To se neda rict jednoznacne kazdy mame jine naroky …jinak si projdi stare odpovedi zde .. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejlepsi%20mo­bilni%20telefon …

Krakis

Žádný.....a máš klid!

kablik

určitě nejdražší…