matej.kv

jaky je nejlepší mobil s androidem do 2000kč

Nejlepší odpověď
Bedy

Žádný, co by šlo doporučit a co by aspoň chvíli vydrželo.
Doplňuji:
A taky co by šlo použít – co jsem našel, tak to jsou křápy, které nemají ani 512MB RAM a aspoň 1,5GHz jednojádrový procesor nebo dvoujádrový 1GHz procesor.
Prostě nic.
Budeš si msuet aspoň další 2 tisíce přidat, aby se dalo pořídit něco slušnějšího, co by se dalo použít.

Nebo si pořiď něco bez Androidu nebo obecně bez operačního systému – třeba taková Nokia Asha 311 vypadá jako chytrý mobil, ale nemá operační systém – nicméně podpora apliakcí tam je solidní – je tak Nokia Ovi Store (něco jako Google Play/Android Market).
K tomu tam je 40 her od EA Games v plné verzi zdarma. A jsou tam opravdu pěkný hry.