_Lucka_

Jaký je nejlepší mobil – Nokia..??

Nejlepší odpověď
anonym

mometálně jsou „nejlepší“ (pokud jde o technická a softwarová měřítka) telefony LG OPTIMUS 2X/3D, HTC DESIRE HD, SAMGUNG GALAXY S/2S … ani NOKIA N8 není vůbec špatná, ale nejlepší jistě není.

Další odpovědi
Retro

Co se týče kvality zpracování řekl bych že Nokia a Sony Ericsson,pak by to mohl být ještě Samsung a HTC.Ale u HTC se platí hlavně za značku :) Záleží na co ten telefon chcete…Jestli na hry tak je dobrej telefon s OS Android,takže nejlepší by byl asi Samsung a pokud jen na volání nebo kanc. aplikace tak Nokia se Symbianem.

protonaut

@_Lucka_: neexistuje zadny „nejlepsi“ mobil a zrejme ani nikdy existovat nebude. Zalezi na kazdem, co od telefonu chce. Specifikujte sve pozadavky, a pak se Vam snad trochu da poradit. Pocitejte s tim, ze Vam asi zadny mobil nebude vyhovovat 100%

@ge0rge: v tomto kontextu musim rict, ze vsechny Vami jmenovane ja osobne povazuju za pro me nepouzitelny srot ;) (podotykam ze jsem si vsechny vyzkousel minimalne nekolik dni, a Desire vlastnim – lezi mi zde uz davno nepouzivany)

anonym

NOKIA N8,nebo 5800 ale nokia ma hrozne moc slozek a nema to tak zpracovany jako sonyericsson sel bych spis do sonyericsson X10

protonaut

@Retro: „pokud jen na volání nebo kanc. aplikace tak Nokia se Symbianem.“
Prominte, ale napsal jste kardinalni pitomost. Nokia se Symbianem je vlastne takovy „mini notebook“. Znam nekolik lidi kterym Nokia s OS Symbian v podstate nahradila PC (minimalne jednomu pry uplne a podle nej neni sam). Nekteri z nich v telefonu se Symbianem napriklad programuji, prekladaji, spravuji weby, pisou clanky atp. I ja ji tak docela casto pouzivam (a z toho na kancelarske aplikace opravdu jen minimalne, prestoze i na ne se da v nouzi pouzivat) .
Nemluve o navigacich, sledovani filmu, cteni e-books, hrani her, pomerne kvalitnim poslouchani hudby, surfovani na netu atd atd.