Wewa

Jaky je nejlepsi mobil ?

Do 25000

Nejlepší odpověď
Bedy

Je to individuální, prostě podle potřeb každého z nás.
Například pro seniora, který hůře vidí a se sluchem už taky na tom není nejlépe, je nejlepší tzv. seniorský mobil s velkými tlačítky a odolnějším tělem, například Aligator A600i. Cena kolem 1 tisíce Kč.

Jiný příklad – někdo chce mobil s vynikajícím fotoaparátem, možnostmi synchronizace a virům odolný, tomu bych doporučil například mobil Nokia Lumia 1020. Cena kolem 16 tisíc Kč.

Jen bych doporučoval se vyhýbat neznámým značkám. Lákavé jsou různé činské „neznačkové“ mobily, jenže kvalita materiálů je žalostná, o vnitřku se nedá říct nic jiného, navíc čipy jsou pomalejší, snadněji spálitelné, často bez certifikace – například i proto se v Evropě neprodávají.

Další odpovědi
cochee

Abych ti ukázal naprostou neúplnost tvé otázky, položím ti obdobnou: „Jaké je nejlepší auto? Do 1 000 000.“

speedo88cz

najlepsi? nokia 3310 funguje ako hodinky dodnes

marci1

Nelze zodpovědně zodpovědět. Inspirace : http://mobil.id­nes.cz/recenze-mobilnich-telefonu-ddy-/telefony.aspx?klic=74034

Beer4Real

Ten růžovej se srdíčkama!

nejlepsi mobil se neprodava oficialne v evrope a stoji cca 12 000.
Podivej se na znacky THL a Zoppo.

Hamon

Tak treba Samsung E1120. Vydrzi tyden, umi telefonovat, umi posilat SMS, ma budik, je nehacknutelny a je malwarevzdorny.