Jaký je nejlepší hazard?

Sportka, losy, automaty, rulety … atd. ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nejlepší hazard je žádný hazard:-)))

Další odpovědi
Awe

Když už tak poker…Tam to můžeš alespoň částečně ovlivnit

anonym

Nejlepší hazard je mít zlou ženu

setapouch

Kterykoli. Ale kdyz jsi provozovatel, ne hrac.

arygnoc

pre hráča žiaden.
pre prevádzkovateľa každý.

;-Q

Lamalam

Ruská ruleta, moc to nestojí a je při tom hromada legrace.

bolak

Napadaj mě surebety, to je sázení na sportovní utkání bez rizika, resp. najdeš si zápas s vhodnými kurzy (návratnost vyšší jak 1,0) a vsadíš na všechny události. Předpokladem je ale mít alespoň v 20 sázkových kanceláří založený účet a na každém alespoň 10.000, což znamená že počáteční nakrmení účtů budeš potřebovat 200.000Kč, přičemž na jedný sázce vyděláš tak tisícovku, čímž si ale vyprázdníš minimálně 1 účet, tzn. že z toho přesypávání peněz z účtu na účet se potom posereš :)

gecco

Nejlepší?
😉
Se životem, dej se na nějaký adrenalinový sport.

Rafados

Ruleta Ruleta Ruleta

Patrick Bart

Zařadil bych tu treba binární opce :D http://www.fo­rexsrovnavac.cz/bi­narni-opce

OndraTrader

Já osobně teď obchoduju s binárníma opcema občas je to docela hazard. Ale ten pocit z výhry je lepší :D , docela se daří zatím no, ale musel jsem si hodně nastudovat jak to chodí vůbec atd… koho by to zajímalo tak se mrkněte sem třeba najdete tu vysvětlení jak to chodí atd.. http://opcebi­narni.com/co-jsou-to-binarni-opce/

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.