HOMER

Jaký je nejlepší film či seriál?

Online filmy ke shlédnutí zdarma najdete na http://online-filmy.vsetu.e­u/link/frenky-7vk/
Doplňuji:
No,nenapadlo by mne ze tato otázka sklidí tak bizardní odpovědi.Ano dal jsem si sem soutěžní odkaz,cítíte se snad proto podvedení?Tehdy ta stránka ještě nebyla zablokována protipirátskou unií.Tak co,až budete příště přecházet silnici,tak si třeba vzpomenete,že jste se mohli raďeji podívat na film online zdarma,dokud jste měli možnost.
Abych poděkoval za vaše tipy,hmm Hitchckok zní dobře,někdy možná mrknu taky na ty Ruské.

Nejlepší odpověď
MAFIA777

rus seril brigada nebo rus fil bavorak 1 a 2

Další odpovědi
EliiiseQ

Chcete vyhrát soutěž že? No nekliknu na to

anonym

Ahoj!
Pokusil jsem se stáhnout to nejlepší od Alfreda Hitchcocka leč vzdal jsem to. Hellspy potřebuje registraci?

Raději odpovím na tuto otázku jinak: Vadí mě jako chodci v silničním zákoně přednost před vozidly. Dříve jsem mohl před přechodem odpočívat, nyní mě řidiči nutí pospíchat, dokonce mě nutí jít i když nechci. Dříve jsem mohl počkat až nic nepojede, nyní musím přes přechod utíkat abych je nezdržoval a nepřejeli mě nohy.
Doufám, že jsem odpověděl korektně na otázku která je zároveň tipem.

anonym

Ježíš a Umučení Krista.

Zdroj: Osobní zkušenosti.