jahudka_vlm

Jaký je nejlepší dort? Máte zkušenosti i s marcp. figurkama?

Nejlepší odpověď
BEAES

Pro mě je nejlepší dort – Mascarpone a nebo jakýkoli čokoládový, třeba Pařížský dort.
Marcipánové figurky si můžete udělat i doma, stačí si koupit marc. hmotu a potravinářské barvy. Hlavně děti je ocení.
Doplňuji:
Já se spletla mělo to být Tiramisu :o)

Další odpovědi
Milka 1

Dvě stránky kde mají nádherné dorty i recepty

Zdroj: www. zorka.estránky sladkosti.net

venkovan

Moje zkušenosti s marcipánovými figurkami jsou vesměs pozitivní, ale nesmím jich sníst najednou moc. Potom ta zkušenost je jen negativní.