michaelabr

Jaký je nejlepší autobazar v Praze? Kde dostanu nejlepší podmínky a také kde je nejlepší přístup pracovníků?

Chtěla bych si vybrat nové auto, respektive ojeté. Můžete mi poradit autobazar, který skrývá na ojeté <a href=„http://­www.aaaauto.cz/jsme-na-ojete-auto-esa/“>auto esa</a> v rukávu? Tím myslím výhodné pojištění, nebo nějaké slevy u úvěrů apod.?

Odpovědi
Koty007

Bohužel mám špatnou odpověď. Minulý rok jsem kupoval auto a žádný takovýto bazar jsem nenašel. Koupil jsem auto ze soukromé inzerce a jsem rád za to co mám.

Pixie88

Já jsem dostal dobraj úvěr v mama car v praze. Udělali fakt vše, a na to že jsem v hotovosti neplatil za auto ani korunu jsem byl fakt spokojenej. A auto taky super :)