Jaký je nejkrásnější citát na světě?

znáte nějaký pravdivý, úžasný, prostě skvělý?

Nejlepší odpověď
annas

Nejkrásnější cítát na světě?

Záleží na tom, co a koho osloví. . Každý má přece jiný smyl pro krásu, pro to, co je úžasné, prostě skvělé.

"Hlídej si své myšlenky, neboť se stávají tvými slovy,
hlídej si svá slova, neboť se stávají tvými činy,
hlídej si své činy, neboť se stávají tvými zvyky.
Hlídej si své zvyky, neboť se stávají tvým osudem.“

Tato slova jsou z židovského Talmudu

--
Zkuste se podívat do odkazu, najdete citáty, které se líbí i jiným uživateleům, jejich názory na některé citáty
. Vyhledávač Odpovědí našel 814 výsledků, v nichž se objevují různé citáty.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=cit%C3%A1ty

„Žij podle svojí víry. Dělej to, co ti radí srdce… to, co chceš… Lidský život je divadelní představení, které se hraje bez předchozích zkoušek. Zpívej, směj se, tancuj, měj rád…a žij intenzivně každý okamžik tvého života… dříve, než spadne opona a hra skončí bez potlesku.“

Autor: Charlie Chaplin

Další odpovědi
talka

Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
Doplňuji:
Když ukazuješ na někoho prstem, nezapomeň, kam ukazují ostatní tři.

briketka10

Nejsem stará jsem jen dlouho mladá..

ten mi poslala kámoška a musím
se každej den smát 😁

dědapetr

„Tak jako se střídá den s nocí, střídá se úspěch s neúspěchem, radost se smutkem a láska s nenávistí.“Autor neznámý.

anonym

Ach těžký úděl lidstva jest : „Jedním právem zrozeno,druhé už čeká pěst,z marnivosti zplozeno,již dále odepřu má,jako choré stvořeno,ve zdraví si skonává“.

marci1

„Existují dva způsoby, jak žít život. Ten první je myslet si, že nic není zázrak. Ten druhý je myslet si, že všechno je zázrak.“
Albert Einstein

zjentek

i ty nejkrásnější nohy někde končí ..ale nejkrásnější je ten citát jenom u ženskejch ;q
Doplňuji:
čeněk nominace!

led

„Ľúbim ťa“ anonym,
jeden z najstarších a najčastejších citátov ľudstva.

NelieM

„Everything that kills me makes me feel alive“
(Všechno co mně zabíjí, mi dává pocit, že jsem stále naživu.)

Santini

Každý sám rozhodujeme co uděláme s časem jenž nám byl dán.Jsme vypravěči svého vlastního příběhu života, žijte ho tak aby byl nominovaný alespoň na Oscara. 🙂

B.Santini