Rokio

Jaký je nejjednodušší způsob, jak získat medaili?

Myslím jiným způsobem než koupením či dostáním jako dar.

Nejlepší odpověď
marci1

Nejjednodušší či jednoduchý způsob neexistuje. Chce to spoustu znalostí, tréninku, talentu, vytrvalosti, pevné vůle. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

… existuje jen jeden způsob (není sice nejjednodušší, ale za to je poctivej) – zasloužit si ji …

klumprt

Stát se policejním papalášem. Což sice moc jednoduché není, ale pak se medaile hrnou samy:

http://zpravy­.idnes.cz/vyz­namenani-medaile-tomas-tuhy-michal-hasek-fzt-/domaci.aspx?c=A161112­_185109_domaci_e­kl

Drap

Záleží na tom, jakou medaili. Třeba medaili za první místo v šachu, stačí naučit se hrát šachy a zúčastnit se nějaké soutěže, kde se medaile dávají.

Lamalam

Mnohokrát darovat krev.

motýlemanuel

Myslím si, že to dost záleží na konkrétním člověku. Každý má talent na něco jiného a pokud jej dokáže zdokonalovat, tak nemusí být až tak těžké získat medaili. Nicméně pokud na nic talent nemáte, tak si myslím, že nejlepší volbou je si medaile koupit. Dají se sehnat třeba tady: https://www.po­harymedaile.cz/

Mc Merkurion

… zase příspěvek obsahující pouze reklamu, a to stále od stejného uživatele !!!