Jaký je názor na zdejší registrované,když pošlou e-mail s dotazem,vy odpovíte a…

… zem se po nich slehla ?!
Doplňuji:
Pro Dr.Axla. Nejen motivace ti unikla i to,že v mém profilu je má e.mailová adresa napsaná,ale to ti nedal nikdo odkaz,že ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Jak píše Bičiště, nejspíš měli naléhavý problém, kde potřebují poradit, možná zadali dotaz i jinde, jestli se najde někdo s konkrétní zkušeností.
A pak následně a logicky běží ten problém řešit, takže nemají čas se tady nějak angažovat, mají svůj život, okruh zájmů a priorit.
P.S. Trochu mi uniká motivace dotazu tazatele, kam mu byl poslán mail s dotazem, když má uzavřený profil.
Doplňuji:
Tentokrát unikla tobě obyčejná fakta, mail vidíš v profilu pouze ty sám, když si jej otevřeš, ostatním se zobrazuje „Uživatel nedovoluje být kontaktován“, vyzkoušej si u cizích profilů, abys ses usvědčil z omylu.
Totéž je s tvým údivem v nedávné diskuzi, že ti po smazání nelze znovu vložit odpověď. Smazání totiž automaticky blokuje znovuvložení konkrétního nicku u téže otázky.
(Jsou to standardní nastavení aplikovaná i u jiných stránek).
P.S. Pavle, dokážeš bejt docela dobrej borec, když chceš, ale tady ti to po těch 20 měsících asi nějak ujelo, ne?

Další odpovědi
kapka

Barbakane, žádný email v profilu nemáte a pokud Vy ho tam, coby majitel, vidíte, tak my ostatní rozhodně ne. To zase asi uniklo Vám, že?

roxy52

Mě to je úplně jedno.Něco neví,tak se zeptá.Nikde není psána povinnost,že tady musí strávit každý den určitou dobu.

Sůwa

Budiž jim ta zem lehká 😉

Bičiště

Je to v pořádku,nejsme uzavřená sekta, která si vyměnuje moudra jen mezi sebou.

Drap

Každý jsme zkrátka nějaký. Nejsi jediný , komu se to stalo. Někteří si totiž myslí, že jsme povini jim dobře a co nejrychleji odpovědět. Bohužel!

hanulka11

jelikož otázka zmizela cos položil kodex nekodex ty si nedáš pokoj
přesvědč se a už toho nech nikdo ti mejly psát nebude

http://img.na­dapenny.com/t20/120­04/nadap100731454­510232.jpg
Doplňuji:
nevím proč stále útočíš, co tím sleduješ…
jen na sebe upozorňuješ a myslím pro tvou škodu

anonym

Kapko,opravdu mi to uniklo.Pokud se dívám na svůj profil přihlášený,e.mail tam je a měl jsem pochybnosti,tak jsem se odhlásil,vyhledal profil barbakana a hle,ten e.mail tam opravdu není.To zaprvé a zadruhé,měl jsem profil veřejný a v tu dobu mi byl psán uživatele z odpovedi.cz.
Za malé dorozumění se omlouvám!

Sůwa

Můžu potvrdit, že barbakan ve svém profilu mailovou adresu skutečně měl, protože jsem ji využila asi před třemi měsíci. Sůwa