macesi

Jaký je název tohoto filmu? Kdo ho viděl?

Žena je mlácená, týraná manželem policajtem, po žádném nahlášení to na policii není bráno v potaz, nikdo to neřeší, ona to nahlašuje často, a tak jí pred domem sleduje z auta jiný policajt, aby tomu prišel na kloub, mezitim, nebo až potom, to už presně nevím, k ní chodí známý, s kterým ona spí… ona nakonec v sebeobraně manžela zabije, ale něco z něj v domě zůstane… pak se něco ještě odehrává, jen si nepamatuju co, a nakonec v domě v podlaze najde pytel peněz… Kdo viděl???

Nejlepší odpověď
iceT

Napadá mě 30 a půl metru, akorát si nejsem jistá tím pytlem peněz, ani tím, jestli s někým spala.
http://www.csfd­.cz/film/232014-30-a-pul-metru/prehled/

Tak jo, měla jsem pravdu, akorát tvůj opis filmu trochu nesedí. Ona se vrací domů poté, co už je manžel mrtvý(což se ve filmu nestalo, jen se o tom mluvilo) dostane sledovací nákotník, duch manžela ji pořád pronásleduje, policajt-kolega manžela sedí před barákem a furt ji hlídá. V jeden moment jí i skoro začne věřit, že manžel byl fakt svině. Ona v půlce filmu najde pytel peněz víceméně náhodou a daruje je církvi. Dochází k ní poslíček, se kterým spí pouze jednou a hned ráno ho ten manželův duch zabije, hned nato k ní vtrhne komando detektivů a hledají poslíčka, co policajtovi spadne na hlavu stropem, protože ona uklidila jeho tělo do skrýše, kde našla peníze. Akorát strop to nevydržel.
Teď už se blíží finále; ona má pouta, policajt jí už věří, barák hoří a oba jsou ve sklepě zadržení tím parchantem duchem, on je v bezvědomí. Ona si sundá pouta i nákotník, otevře sklepní okno a vyleze ven a pak se vrátí pro toho omdletýho policajta. Když mu pomůže ven, tak ten duch ji zase zatáhne zpátky, chvíli se potýkají a ona po něm mrští prstenem, co od dostala a on vybuchne a celej barák shoří.
Kolega manželův policajt ji nakonec nechá běžet, protože jí uvěřil, ale ostatní si myslí, že ona uhořela v tom domě. No asi by orgány činné v trestním zákoně asi nadpřirozenost neuvěřili. Konec.

led

Lamalam, svoju chybnú odpoveď môžte skryť nahlásením adminovi pomocou tlačítka „nahlásit“.
PS.
pre všetkých uživateľov
Funkcia „nahlásit“ neslúži len k nahlasovaniu cudzích závadných a „závadných“ príspevkov, ale aj vlastných, ak omylom vložíte nesprávnu odpoveď

Lamalam

Děkuji, to jsem nevěděla.